FERM | Ferm Hakkında |

Hollanda’nın küresel lider elektrikli el aleti markası FERM, kurulduğu 1965 yılından günümüze, kesme, delme, zımparalama, taşlama ve frezeleme alanlarında kullanılan yüksek kaliteli elektrikli aletler tasarlamakta ve geliştirmektedir. Elektrikli el aletlerinin tümü Avrupa standartlarına göre tasarlanmış, test edilmiş ve en son güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır.

Amacımız, yüksek teknolojiyle ürettiğimiz kullanıcı dostu yenilikçi ürünlerimizle; her ustanın, işçinin ve esnafın işini kolaylaştırmak; uzun yıllara meydan okuyan bu kaliteli aletlerle, uygun fiyata kaliteli iş yapmalarına yardımcı olmaktır.

50 yıldan fazla süredir elektrikli el aletleri pazarında, yüksek kaliteli alet ve aksesuarları rekabetçi fiyatlarla sunarak her zaman üretenin yanında olduğumuzu gösterdik.

Bol yedek parça ve güçlü servis ağımızla müşterimizi asla yarı yolda bırakmadık. Her zaman verdiğimiz hizmeti geliştirmenin, ürünlerimizin güvenilirliğini arttırmanın peşinde olduk. Yarım yüz yılı aşkın bir süredir tüm dünyada üretenin ve emekçinin işini kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.